Obavijest roditeljima

Poštovani roditelji,

DVD Bistra obavještava Vas da je vježba djece i mladeži svake subote u 17 sati ako nije drugačije navedeno, te i u posebno određene termine prije natjecanja. Vježbe djece i mladeži održavaju se bez obzira na vremenske prilike.

Voditelji djece i mladeži obavijestiti će Vas samo u onom slučaju ako dođe do promjena ili otkazivanja i neće Vas zvati za vježbe subotom.

Odlazak na natjecanja DVD Bistra organizira prema dobivenim pozivima organizatora. Nakon 05.07.2014. slijedi ljetna pauza sve do subote 06.09.2014. u 17 sati kada ponovno počinju vježbe.

Voditelji djece i mladeži obavijestiti će Vas samo u onom slučaju ukoliko dođe do promjena i otkazivanja. Svaki roditelj dužan je javiti voditeljima minimalno 24 sata prije vježbe ili odlaska na natjecanje ukoliko dođe do otkazivanja dolaska djeteta na vježbu ili natjecanje bez obzira da li je roditelj član DVD-a Bistra ili će dijete izostati samo jedanput.

Ukoliko roditelj otkazivanje javi prekasno, dolazak djeteta neće biti opravdan. Naime, voditelji moraju imati pravovremenu informaciju o dolascima djece na aktivnosti DVD-a

Ukoliko Vaše dijete učestalo ne dolazi na vatrogasne vježbe ili natjecanja, neće biti u mogućnosti odlaziti na vatrogasna natjecanja a isto tako neće imati pravo vatrogasnu opremu (trenirke, majice i sl.) već će morati samostalno.

Također, molimo sve roditelje kojima djeca nisu bila redovita u dolascima u 2014., da razgovaraju sa svojom djecom i 06.09.2014. u 17 sati osobno jave informacije voditeljima djece i mladeži o daljnjem sudjelovanju njihove djece u vatrogasnim aktivnostima.

Ukoliko Vaše dijete odluči prestati biti našim članom, molimo Vas da svaki roditelj osobno obavijesti voditelje djece i mladeži te vrati zaduženu opremu (trenirka, majica, kapa).